Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Vjačeslava un Lilijas pieredze, kuri pārstāv Ukrainas bēgļu kopienu sieviešu sadarbības tīkla projektos

Šis projekts bija veltīts ekoloģijas un dabas aizsardzības jautājumiem, un tas deva mums iespēju piedalīties šajā svarīgajā darbā.

Viņi stāsta: Šī bija jauna nodaļa mūsu dzīvēs, pilna izaicinājumu, neparastu mirkļu, bet arīneticami interesantas un aizraujošas pieredzes. Mēs attīstījām vērtīgas sadarbības prasmes ar cilvēkiem no dažādām valstīm un organizācijām, kuri katrs sniedza savus unikālos skatījumus, risinājumus un mazliet humora.
 Uzticības un empātijas atmosfērā pat intraverti, tādi kā mēs, varēja atslābināties un pievienoties komandai. Tehnoloģiju un rūpniecības attīstībai pieaugot, ekoloģijas un dabas aizsardzības jautājumi kļūst arvien aktuālāki. Mēs nevaram ignorēt vides izmaiņas uz mūsu planētas, mūsu mājām, kas var iznīcināt ne tikai mūsu pilsētas, bet arī mūsu dzīvi. Plūdi, viesuļvētras, zemestrīces, nenormāls karstums vai sals – tās visas ir cilvēka ietekmes sekas. Projekti kā Erasmus palīdz to apzināties un, pats galvenais, sākt rīkoties. 
Sāciet uzraudzīt savus sadzīves atkritumus, vairāk staigājiet vai brauciet ar velosipēdu, samaziniet automašīnu lietošanu un izvēlieties energoefektīvas elektroierīces. Cilvēcei ir jāapvienojas ar šo mērķi un vienmēr jāatceras, ka daba ir mūsu kopīgās mājas, kas ikdienā palīdz dzīvot un baudīt dzīvi. Mūsu pienākums ir palīdzēt saglabāt tās senatnīgo skaistumu un tīrību. 
Projekta laikā mēs plānojām un pārrunājām dažādas problēmas: to rašanās cēloņus, risināšanas veidus, instrumentus, kas palīdzētu sasniegt mūsu mērķus, un šķēršļus, ar kuriem varētu saskarties. Instruktori piedāvāja daudz interesantu darba organizēšanas metožu: maketus, šablonus, pieejas konkrētām problēmām, iespējas skatīties uz problēmām globāli vai pievērst uzmanību detaļām, kas nav uzreiz pamanāmas. Mēs mācījāmies, kā efektīvi izmantot savu iekšējo spēku un enerģiju, lai sadarbības darbs nestu lielākus ieguvumus.
<img class="xz74otr" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/2/16/1f44f.png" alt="
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri