Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Ventspilī un Viļakā tiek izveidoti divi mobilie romu mediatoru biroji

Aprīlī divās Latvijas pilsētās - Ventspilī un Viļakā norit darbs pie romu mediatoru mobilo biroju iekāŗtošanas.

Sieviešu sadarbības tīkls ziņo, ka tie ir aprīkoti ar visu darbam klātienē, pie klienta un attālināti nepieciešamo tehniku – viedtālruņiem, datoriem, daudzfunkciju kopēšanas/skanēšanas/drukas iekārtām un darbam nepieciešamajiem kancelejas un higiēnas piederumiem. 

Biroji tiek iekārtoti ar nepieciešamo pašvaldības atbalstu un sadarbībā ar to. Tādējādi Ventspils valstspilsētas pašvaldības teritorijā un Balvu novada pašvaldībā tiks uzlaboti darba apstākļi romu mediatorēm, lai iesaistītu aktīvās sievietes kopienās un attīstītu plašāku sadarbības tīklu savu klientu labā. Malda Avramenko un Rasma Zaharenko apguva jauno tehniku īpaši organizētās apmācībās. Šo aktivitāti atbalstīja Eiropas Dzimumu līdztiesības alianse. 

Romu mediatores saņem datortehniku un aprīkojumu

Starptautiskās Romu dienas ietvaros Sieviešu sadarbības tīkls Jūrmalā organizēja pasākumu sieviešu līdzdalības veicināšanai un kapacitātes celšanai “SĀRE KHETENE”. Pasākuma ietvaros romu mediatorēm, aktīvajām sievietēm kopienās, Sieviešu sadarbības tīkls pasniedza datortehniku darbam ar romu kopienas cilvēkiem, kuriem nepieciešama sociālā palīdzība un izglītība. Aktivitāti atbalsta Eiropas Dzimumu līdztiesības alianse.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri