Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Valdes locekle Kristīne Oļeiņika dalās pieredzē par sadarbību starp diasporu un Latviju

Pēc Diasporas māsu un vecmāšu apvienības aicinājuma, Sieviešu sadarbības tīkla valdes locekle PhD Kristīne Oļeiņika piedalījās ar prezentāciju diasporas sadarbības konferencē "Sieviete medicīnā un zinātnē Latvijā un pasaulē".

Konference norisinājās 2022. gada 30. aprīlī Londonā, Lielbritānijā. Savā uzrunā Kristīne, kas ir pēcdoktorantūras pētniece Hārvarda univesritātes Medicīnas skolā un Bostonas Bērnu slimnīcā un docente un vadošā pētniece Rīgas Stradiņa universitātē,  uzsvēra mentoringa attīstību Latvijā sievietēm zinātnē un medicīnā, kā arī informēja par jaunās organizācijas “Sievietes medicīnā” dibināšanu.

Kristīne Oļeiņika saka – kaut arī sievietes proporcionāli pārstāvētas zemākajos, vidējos līmeņos, piemēram, doktorantūrā, profesoru līmenī sieviešu ir jau daudz mazāk. Pētniecei dzimumu līdztiesības jautājums vienmēr bijis svarīgs, arī Latvijā. Par savu misiju viņa uzskata palīdzēt citām sievietēm: “No savas un citu pieredzes zinu, cik ļoti palīdz, ja blakus ir kāda, kas jau izgājusi tam visam cauri un atbalsta ar padomu. Protams, tas daudzreiz notiek neformālā veidā, nav tādu īpašu shēmu, un mana vēlme tomēr būtu mentoringu pacelt arī oficiālākā līmenī, sakārtot.”

Prezentācija PPT<<

Kristīnes Oļeiņikas prezentācija un atbildes uz jautājumiem šeit no 22:45 min.: https://www.facebook.com/DiasporasMasasVecmates/videos/539097117658628

Saite uz rakstu ziņu portālā LSM.LV<<

Sieviešu sadarbības tīkla valdes locekle PhD Kristīne Oļeiņika

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri