Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

SST valdes priekšsēdētāja tiekas ar Eiropas Sieviešu lobija jauno ģenerālsekretāri

23. jūnijā Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja Inete Ielīte tikās ar jauno Eiropas Sieviešu lobija ģenerālsekretāri Konstantinu Vardaramatou.

Viņa tika iepazīstināta ar tīkla darbu Latvijā un tīkla vadošo lomu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sieviešu organizāciju sadarbības veicināšanā gan Eiropas Sieviešu lobija dalīborganizāciju, gan Annas Lindes fonda tīkla ietvaros.

Latvijas sieviešu organizāciju šī gada prioritātes - palīdzība Ukrainas sievietēm un bērniem, ekonomiskās un enerģētikas krīzes mazināšana tika jau iepriekš iekļautas Eiropas Sieviešu lobija darba kārtībā.

Ņemot vērā Latvijas pārstāvju aktīvo dalību Eiropas Sieviešu lobija darba grupās un augsti novērtēto ekspertīzi un sadarbību ar valsts institūcijām, puses vienojās par aktīvu darbu pie Eiropas parlamenta un Eiropas Padomes direktīvas projekta par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē apkarošanu un Eiropas Parlamenta vēlēšanām, veicinot sadarbību ar citām starptautiskajām organizācijām, kas palīdz sievietēm aktīvi līdzdarboties sabiedrības dzīvē, tostarp sadarbībā ar  Starptautiskais Vēlēšanu sistēmu fondu (IFES).

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri