Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Sieviešu solidaritāte un cīņa par vienlīdzību

Sieviešu solidaritāte un cīņa par vienlīdzību – šīs ir vērtības, kas vieno mūs visus, neatkarīgi no mūsu atrašanās vietas.

Vēlamies dalīties ar notikumu Islandē, kurā piedalījās arī mūsu Sieviešu Sadarbības tīkla pārstāves.

Otrdien Islandē notika liels sieviešu streiks un pikets, kurā piedalījās vairāk nekā 25 tūkstoši sieviešu un viņu atbalstītāju, lai cīnītos par vienlīdzīgu atalgojumu un pret seksuālu vardarbību.

Islandē sievietes joprojām saņem par 21% mazāku algu nekā vīrieši, un vairāk nekā 40% sieviešu ir piedzīvojušas dzimuma saistītu vardarbību.
1975.gadā Islandē notika pirmais sieviešu streiks, un tas bija ļoti ievērojams, piedaloties aptuveni 90% Islandes sieviešu.
Šodien, 48 gadus vēlāk, šis ir jau septītais sieviešu streiks valstī, kurai pasaules mērogā ir atzīts par līdztiesības paradīzi.
Inete Ielīte, Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja:"Šis streiks demonstrēja Islandes sieviešu spēku un vienotību, neskatoties uz sociālajiem slāņiem un citiem principiem.Mēs no sirds atbalstām Islandes sievietes un viņu centienus."

Sieviešu streiks Islandē

Islandē notika liels sieviešu streiks un pikets, kurā piedalījās vairāk nekā 25 tūkstoši sieviešu un viņu atbalstītāju, lai cīnītos par vienlīdzīgu atalgojumu un pret seksuālu vardarbību. Piedalījāmies arī mēs- Sieviešu Sadarbības tīkla pārstāves. Islandē sievietes joprojām saņem par 21% mazāku algu nekā vīrieši, un vairāk nekā 40% sieviešu ir piedzīvojušas dzimuma saistītu vardarbību. 1975.gadā Islandē notika pirmais sieviešu streiks, un tas bija ļoti ievērojams, piedaloties aptuveni 90% Islandes sieviešu.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri