Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centru uzsāk komercdarbības kursu nevalstiskajām organizācijām

Lai mazinātu COVID-19 epidēmijas ietekmi un stiprinātu Latvijas pilsonisko sabiedrību un iedrošinātu attīstīt uzņēmējdarbību, īstenojot paša radītu biznesa ideju 2021. gada 19. janvārī pulksten 17.00 platformā Zoom ar ievadsemināru tiks uzsākts īpašs komercdarbības tiešsaistes kurss.

Kursa saturs radīts Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centrā sadarbībā ar ar Apvienotās Karalistes uzņēmumu “Cable & Wireless” un Tartu Universitāti. Kopā ar Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīklu tas papildināts un pielāgots nevalstisko organizāciju un to klientu vajadzībām, kā arī norisei sociālās distancēšanās apstākļos.

Mācības ritēs desmit nedēļas, sešas nedēļas dalībniekiem piedaloties semināros otrdienās no pulksten 17.00 līdz 18.30 ( ar papildus pusstundu jautājumu uzdošanai) Zoom platformā, kā arī sev vēlamā laikā individuāli apgūstot zināšanas 2-4 stundas ik nedēļu no materiāliem e-studiju vidē Moodle un diskutējot ar citiem kursa dalībniekiem un ekspertiem. Biznesa idejas mēneša garumā var attīstīt individuāli un pāros.

Kursi ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Apstiprinātie kursa dalībnieki saņems informāciju e-pastā ar saiti uz Zoom semināru.

Lai uzzinātu vairāk par mācībām, ieskaties šeit – https://docs.google.com/document/d/1V4z7OnKFkvaKqmBu727OW0iojHp-9y4zfsu1lQBTk3Q/edit?usp=sharing

Reģistrēties dalībai bezmaksas kursā var šeit - https://ej.uz/komercdarbibaskurss

Vairāk informācijas: 

Inete Ielīte, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls, e-pasts: ineta.ielite@rtu.lv

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri