Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Sieviešu invalīdu biedrība “Aspāzija” veicina līdzdalību un kopienas iesaisti!

Aizraujošs interaktīvo pasākumu kopums “Līdzdalības māksla kopā ar biedrību Aspāzija Ogre”

Par “Sieviešu sadarbības tīkla” un“Aktīvo iedzīvotāju fonda” līdzfinansētā projekta “Sieviešu iesaiste savu interešu pārstāvniecībā” ietvaros realizētā mikroprojekta pasākuma “Līdzdalības māksla kopā ar biedrību Aspāzija” rezultātiem.

Mēs lepojamies dalīties ar jums par aizraujošo interaktīvo pasākumu kopumu “Līdzdalības māksla kopā ar biedrību Aspāzija Ogre”, kuri tika realizēti sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem, NVO - “Ogres pensionāru biedrību”, “Ogres invalīdu biedrību”, “Latvijas Sarkano Krustu” un ONP Sociālo dienestu.

Pasākumi notika Ogres novada Sociālajā dienestā kā radošas divdaļīgas meistardarbnīcas un Ogres novada Kultūras centrā kā “Aspāzijas līdzdalības mākslas sarunu un informācijas centrs” Senioru tirdziņa laikā. Bija arī vairākas domnīcas un praktiski pasākumi, lai sagatavotu mūsu petīciju.

Pasākumu norise:

  • Radošajās divdaļīgajās meistardarbnīcās (05.12.2023. un 05.01.2024.) tika izgatavotas apsveikuma kartiņas, dalībnieki iepazinās ar fermentēšanas iespējām un tika veikta sieviešu interešu diagnostiku. Pasākumus vadīja kompetenti moderatori: I. Ziemele (Latvijas Sarkanais Krusts) un žurnāliste un māksliniece Irēna d`Torres-Fernandez.
  • Ogres novada Kultūras centrā tika izveidots “Aspāzijas līdzdalības mākslas sarunu un informācijas centrs” no 11.12-13.12.2023., kur individuālās sarunās interesentus iepazīstināja ar biedrību un veicināja sieviešu izpratni par savu interešu aizstāvību.
  • Veicot vairākas domnīcas un praktiskos pasākumus, tika apkopota informācija, lai izstrādātu petīciju, tostarp par sabiedriskā transporta pieejamību senioriem un personām ar invaliditāti.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri