Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Projekts "SAULESPUĶE": māksla kā spēks un atbalsts

Radošo darbnīcu Ukrainas sievietēm vada māksliniece Elita Patlmalniece.

Mēs lepojamies paziņot, ka pavisam nesen organizētajā radošajā darbnīcā ar Ukrainas sievietēm mūsu aicinājumu pieņēma un dalībniecēm iedvesmu deva Elita Patmalniece – viena no Latvijas košākajām un izcilākajām māksliniecēm. 
Elita Patmalniece, gleznotāja un modes māksliniece, kuras veidotie skatuves tērpi ir dzīvojuši Dailes teātra, Latvijas Nacionālās operas un baleta, kā arī citu teātru izrādēs, koncertos un uzvedumos, dalījās savā talantā un dzīvespriekā ar mums. Viņas darbi ir iemīļoti gan prestižos mākslas salonos, gan plaši pieejamos publiskajos pasākumos.

Šī darbnīca nebija vienkārši mākslas nodarbība, bet gan iespēja sajust kopību, mācīties izpaust savas emocijas caur mākslu un atgūt dzīvesprieku, kas tik svarīgs, lai spētu pārvarēt kara radītos pārdzīvojumus. Mūsu ilgstošā pozitīvā sadarbība ar Elitu Patmalnieci un viņas spēja viegli veidot sarunas padarīja šo pieredzi vēl nozīmīgāku. 

Projektu “SAULESPUĶE - atbalsts Ukrainas sievietēm un meitenēm Rīgas reģionā” finansē Eiropas Savienība, un par tā saturu atbild biedrība “Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls”.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri