Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Projekta "Ekofeminisms: jūsu rīcībai ir nozīme!" apkopojums.

Mēs esam priecīgas dalīties ar pieredzi un iespaidiem no izglītojošā un iedvesmojošā projekta "Ekofeminisms: Jūsu rīcībai ir nozīme!", kas notika Turcijā.

Šis projekts, kuru atbalsta Erasmus+ Latvija, Valsts izglītības attīstības aģentūra, Aktīvo iedzīvotāju fonds un LatvijasRepublikas Kultūras ministrija, sniedza neaizmirstamu pieredzi mūsu trim jaunajām dāmām.
 Projekta Mērķi un Nozīme:
Projekts pievērš uzmanību svarīgam jautājumam par mūsu sabiedrības un ekonomikas attīstības modeļa negatīvo ietekmi uz vidi un sociālajām grupām. Ekofeminisms kā koncepts tika izmantots, lai aplūkotu un risinātu šīs problēmas, akcentējot uz ilgtspējīgu nākotni.
 
Kultūras un Izglītojošās Aktivitātes:
Projektā notika virkne kultūras vakaru, kur katras iesaistītās valsts pārstāvji dalījās savas kultūras un vērtību prezentācijās. Šīs aktivitātes veicināja savstarpēju izpratni un cieņu, kā arī palīdzēja dalībniekiem labāk saprast dažādu valstu perspektīvas un pieejas ekofeminisma jautājumiem.
 
Diskusijas un Plānošana:
Jaunieši aktīvi iesaiatījās diskusijās, mērķu un uzdevumu rakstīšanā, kā arī piedalījās projekta nākamo aktivitāšu plānošanā. Tas ne tikai veicināja viņu personīgo un profesionālo attīstību, bet arī palīdzēja veidot konkrētus soļus turpmākai ilgtspējīgas sabiedrības veidošanai.
 
 Aicinājums Sekot Mums:
Aicinām sekot mums, lai atbalstītu šo svarīgo iniciatīvu un uzzinātu vairāk par ekofeminismu kā efektīvu risinājumu ilgtspējīgai nākotnei.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri