Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Organizācijas "Sievietes medicīnā" pirmais pasākums

Organizācija "Sievietes medicīnā" rīko aizraujošu vakaru, apspriežot svarīgus līderības aspektus medicīnā.

Pasākumā ar iespaidīgām prezentācijām uzstājās Karīna Beinerte, BKUS Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centra virsārste, un Kristīne Oļeiņika, pēcdoktorantūras pētniece Hārvardas medicīnas skolā, RSU docente. Viņu pārdomas un pieredze par “Lielbritānijas valsts veselības sistēmas līderības pamatnostādnēm” un “Individualizēta profesionālās attīstības plāna nepieciešamību” bija ne tikai izglītojošas, bet arī iedvesmojošas.
Pēc prezentācijām diskusiju panelis un tīklošanās sniedza vērtīgu iespēju dalīties pieredzē, idejās un veidot jaunus kontaktus.
Sieviešu sadarbības tīkla priekšsēdētāja Inete Ielīte atzina, ka, gan gatavojoties šim pirmajam publiskajam pasākumam, ko organizēja biedrība “Sievietes medicīnā”, bija acīmredzams iespaidīgs komandas darbs pasākuma saturiskājā un tehniskajā sagatavošanā, kā arī pēc diskusijām secināja, ka acīmredzami gan sieviešu medicīnā karjeras atbalsts, gan līderība komandas darba un ikviena darbinieka iesaistes kontekstā varētu klūt par svarīgiem jaunās biedrības darba virzieniem.

Pasākums tika realizēts Sieviešu sadarbības tīkla un Aktīvo iedzīvotāju fonda līdzfinansētā projekta “Sieviešu iesaiste savu interešu pārstāvniecībā” ietvaros.
 
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri