Mūsu biedri ir aktīvas un ietekmīgas organizācijas, kas darbojas vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī, veidojot spēcīgu platformu sieviešu tiesību un interešu aizstāvībai gan Latvijā, gan ārpus tās. Šīs biedrības un organizācijas aptver plašu darbības jomu klāstu: cilvēktiesības, sociālo iekļaušanu, izglītību, uzņēmējdarbību, veselību, jaunatnes darbu, kultūras daudzveidību un citas.
Biedru mērķis ir stiprināt sieviešu lomu sabiedrībā, veicināt dzimumu līdztiesību un sniegt atbalstu gan individuālā, gan kopienas līmenī. Viņi aktīvi risina aktuālas problēmas, sniedz palīdzību sievietēm krīzes situācijās, veicina ekonomisko neatkarību un veido sabiedrību, kurā katram ir vienādas iespējas. Starptautiskā mērogā mūsu biedri piedalās politikas veidošanas procesos Eiropas Savienībā, Eiropas Padomē un ANO, attīsta sadarbību ar citu valstu organizācijām, dalās pieredzē un īsteno inovatīvus projektus. Apvienojot ekspertus un resursus, biedri strādā kopā, lai veicinātu sabiedrības ilgtspēju, radītu iekļaujošu vidi un rastu risinājumus sociālajiem, ekonomiskajiem un kultūras izaicinājumiem.
Piemēram, biedrības, kas sniedz atbalstu krīzēs un vardarbības upuriem:
- biedrība “Skalbes”, kas nodrošina rehabilitāciju un krīzes tālruņa pakalpojumus ar vairāk nekā 100 biedru palīdzību, tostarp operējot diennakts bezmaksas krīzes tālruni psiholoģiskajai palīdzībai 116123, atbalsta tālruni noziegumos cietušajiem 116006, atbalsta tālruni azartspēļu atkarīgajiem un viņu ģimenes locekļiem 29323202;
- nodibinājums "Talsu sieviešu un bērnu krīžu centrs" sniedz valsts apmaksātu pakalpojumu „Sociālā rehabilitācija no vardarbības cietušām pilngadīgām personām”, kā pavadoņus uzņemot bērnus;
- biedrība "Patvērums “Drošā māja”", kas specializējas palīdzības sniegšanā cilvēktirdzniecības upuriem un bēgļiem, nodrošinot arī uzticības tālruni cilvēku tirdzniecības gadījumos +371 28612120.
Sieviešu profesionālās izaugsmes veicināšanai aktīvi darbojas biedrība “Biznesa un profesionālo sieviešu asociācija”, biedrība “Sievietes medicīnā” un biedrība “Sievietes transportā” un citas.
Mūsu biedri arī sniedz atbalstu īpašām sieviešu grupām, piemēram, biedrība “Sāre Khetene”, kas strādā ar romu kopienu, Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija “Aspazija”, “Aspāzija - Ogre” un Jelgavas Sieviešu invalīdu biedrība “Zvaigzne”, kas sniedz atbalstu sievietēm ar invaliditāti, biedrība “Nesalaužamā”, kas apvieno Ukrainas kara bēgles Latvijā.
Brīvprātīgā darba attīstību veicina daudzi biedri, īpaši biedrība "Radošā apvienība jauniešiem “Trepes”" un Jaunatnes līderu koalīcija.
Mūsu biedri apvieno un pārstāv dažādas sieviešu grupas ar dažādiem politiskiem un reliģiskiem uzskatiem, taču visu viņu darbs ir būtisks meiteņu un sieviešu interešu aizstāvēšanā un vajadzību nodrošināšanā. Viņu darbs ir būtisks, lai veidotu iekļaujošu, ilgtspējīgu, labklājīgu un taisnīgu sabiedrību.