Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Luīze Kalniņa-mūsu jauniešu pārstāve nes jauniešu balsi pasaulē!

Luīze sniedza neaizmirstamu ieguldījumu, daloties jaunietes perspektīvā Eiropas Sieviešu lobija organizētajā paneļdiskusijā par svarīgu tēmu.

Ar lepnumu ziņojam, ka mūsu jauniešu pārstāve Luīze Kalniņa nesen piedalījās pasaules lielākajā dzimumu līdztiesības forumā – Apvienoto Nāciju Organizācijas Sieviešu statusa komisijas 68. sesijā, kas norisinājās Ņujorkā. Luīze sniedza neaizmirstamu ieguldījumu, daloties jaunietes perspektīvā Eiropas Sieviešu lobija organizētajā paneļdiskusijā par svarīgu tēmu – jauniešu izglītošana par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem. 
Luīze akcentēja sociālo tīklu pozitīvo lomu izglītībā, uzsverot, ka jaunieši un pusaudži var apgūt svarīgas dzīves prasmes ne tikai no vecākiem, bet arī no kvalitatīva satura sociālajos tīklos. Viņa dalījās pieredzē par Latvijas praksi un savu personīgo pieredzi, norādot uz "Dardedzes" organizētās vasaras nometnes nozīmi, kurā bērni mācījās par drošību internetā. 
Luīze savā uzrunā aicināja ANO un ES amatpersonas un likumdevējus pievērsties kvalitatīvas seksuālās un reproduktīvas izglītības nodrošināšanai skolās, kā arī meklēt jaunus, modernus veidus, kā izglītot jauniešus šajās tēmās, izmantojot skolu un sociālo tīklu platformas.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri