Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Liels solis uz priekšu sadarbībā ar Azerbaidžānu

Mēs, Sieviešu sadarbības tīkla delegācija, esam ārkārtīgi priecīgas un lepnas paziņot par nozīmīgu tikšanos ar Latvijas Republikas vēstniecības Azerbaidžānā pārstāvjiem - ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Edgaru Skuju un vēstniecības vadītāja vietnieci, padomnieci Viju Bušu.

Šī tikšanās ir vēsturisks brīdis mūsu tīklam, kurā pārrunājām iespējas attīstīt ciešāku sadarbību starp mūsu biedriem un Azerbaidžānas organizācijām, kā arī izcelt Latvijas sieviešu ieguldījumu globālā mērogā - tieši sieviešu tiesību, interešu un sabiedrības attīstības jautājumos.
Inete Ielīte un Gunta Kelle augsti novērtēja vēstniecības darbinieku dziļo izpratni un ieinteresētību sadarbības attīstībā un dzimumu līdztiesības jautājumos.
Tas apliecina, ka kopīgiem spēkiem varam sasniegt ievērojamus rezultātus.
Vēl viens ievērības cienīgs sasniegums ir vienošanās par kopīgu radoša mākslas projekta īstenošanu sieviešu tiesību aizsardzībai 2024. gadā. Šis projekts būs spilgts piemērs tam, kā māksla un diplomātija var strādāt roku rokā, lai veicinātu svarīgus sociālus mērķus.
Mūsu trīs cilvēku delegācija pašlaik Azerbaidžānā piedalās ERASMUS+ sadarbības projektā, kas ir lieliska iespēja ne tikai padziļināt esošās partnerattiecības, bet arī izveidot jaunus tiltus starp organizācijām.
Kopīgiem spēkiem varam radīt pozitīvas pārmaiņas ne tikai mūsu sabiedrībā, bet arī starptautiskā līmenī.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri