Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Kultūrizglītības kursi Ukrainas civiliedzīvotājiem

Biedrība "Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls" piedāvā projektu "Kultūrorientācijas kursi un kopienu saliedēšanas pasākumi Ukrainas civiliedzīvotājiem Rīgas reģionā

Projekta ietvaros aicinām Ukrainas civiliedzīvotājus Latvijā, īpaši sievietes un meitenes, uz kultūrizglītības mācībām un pasākumiem, tostarp teātra izrādēm un koncertiem. Priekšroka tiek dota Ukrainas sievietēm un meitenēm.

 Dalībniekiem piedāvājam 2 dienu mācību kursu par svarīgām tēmām, ieskaitot Latvijas vēsturi, kultūru, valsts pārvaldi, līdzdalību kopienas aktivitātēs, starpkultūru komunikāciju, darba un karjeras iespējas, cilvēktiesības un juridiskos jautājumus.

 Mācības notiks dažādās grupās novembrī un decembrī viesnīcā "Lielupe" Jūrmalā, nodrošinot ēdināšanu un, ja nepieciešams, nakšņošanu.
Mācības notiks sekojošos datumos:
1. grupa – 15. – 16. novembris
2. grupa – 18. – 19. novembris
3. grupa – 9. – 10. decembris
4. grupa – 14. – 15. decembris
5. grupa – 16. – 17. decembris
Pieteikties šeit: https://www.menti.com/alqo5peeg9q6

 Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls".

Kontaktpersona: Edīte Kalniņa, e-pasts editekalninaek@gmail.com, tālrunis +371 26468079 (sazinies latviešu, krievu, angļu valodā).

 #kulturalvukr2023 #kopiena #kultūrizglītība #sieviešutiesības

UKR

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri