Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

I.Ielīte Latvijas Radio 1: Mācīties nekad nav par vēlu!

Latvijas Radio 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot" Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja Inete Ielīte, Valsts izglītības attīstības aģentūras Erasmus+ departamenta Skolu un pieaugušo mobilitātes nodaļas vadītāja Jana Meržvinska, biedrības „Project Net” valdes locekle Iveta Cīrule.

Tēma: Latvijā iespēja iesaistīties „Erasmus” programmā pastāv jau krietnu laiku. Kas mainījies, kopš šāda iespēja radās, kāda bijusi attīstība un kādas ir iespējas pilnveidoties profesionāli vai akadēmiski pašlaik?

Saite uz raidījumu<<

"Ir svarīgi saprast, ka mācīties un izglītoties, vienalga – emocionāli vai praktiski, vai finansiāli –,  ir iespējams, un ir iespējams atrast mācības, kurās nav jāiegulda lieli līdzekļi vai pat nekādi līdzekļi," raidījumā uzsvēra Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja Inete Ielīte. Viņa atgādināja, ka katrā pašvaldībā ir pieaugušo izglītības koordinators, kurš pratīs izstāstīt par iespējām pieaugušo izglītībā. 

"Tā būtu viskompetentākā persona, kas varētu pateikt, kas tad pašvaldības teritorijā notiek, kur var iesaistīties. Vēl gribu atgādināt, ka pašvaldībā noteikti ir vai nu sieviešu organizācija, vai organizācija, kas apvieno pensionārus, vides aktīvistus vai kādus citus, un Latvijā lielākā daļa no biedrībām veic dažādas aktivitātes pieaugušo neformālās izglītības jomā. Tas varētu būt labs sākums iesaistīties jebkuram iedzīvotājam," Ielīte skaidroja.

Saite uz ziņu portālā LSM<<


Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri