Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

FOTO: Gada balvas Sievietei līderei pasniegšanas ceremonija

Mīļie mūsu kolēģi, draugi un sadarbības partneri! No sirds pateicamies par Jūsu atbalstu un ikkatra ieguldījumu organizējot šī gada Sievietes līderes apbalvošanas ceremoniju!

Sirsnīgs paldies Aktīvo iedzīvotāju fonds Labklājības ministrija Latvijas Pašvaldību savienība RTU ETHZ fakultātei un Latvijas Republikas Ārlietu ministrija par sirsnīgo sadarbību! No sirds pateicamies Sieviešu sadarbības tīkla un citām nevalstiskajām organizācijām, kas ieskatījās sievietēs sev blakus un nominēja kandidātes.
 
Paldies žūrijas komisijai par ieguldījumu, bet vairāk par visu - paldies Balvas Sievietei līderei laureātēm par viņu neatlaidīgo darbu, uzņēmību un pieredzes stāstiem, ar kuriem varam dalīties visā plašajā pasaulē!
 
No sirds apsveicam visas nominantes un balvu saņēmējas:
 
Rīgas reģionā gada balvu saņēma organizācijas 52 pakāpieni finanšu “koučes” Kristīne Vilcāne un Jolanta Jērāne. Abas sievietes tika nominētas balvai par izveidoto tiešsaistes kursu vecākiem “Man, lūdzu, finansiāli veselu bērnu”, kas stāsta par to, kā iemācīt bērnam prasmīgi rīkoties ar naudu.
 
Kurzemes reģionā balvu par pašaizliedzīgu darbu, lai nodrošinātu atbalsta pakalpojuma pieejamību no vardarbības cietušajām sievietēm, saņēma Talsu krīzes centrs vadītāja Lelde Kanniņa.
 
Zemgales reģionā gada balvu ieguva Jelgavas pilsētas slimnīca Covid-19 nodaļas vadītāja Rita Smolova. Viņa nominēta par spēju iedvesmot citus, kā arī par spēju, sākoties plašāka mēroga vakcinācijai, atrast laiku, lai apmeklētu darba kolektīvus, lasot lekcijas par Covid-19 un vakcināciju, kā arī nododot savu pieredzi jaunajiem kolēģiem un rezidentiem.
 
Vidzemes reģionā balva tika pasniegta Alūksnes un Apes novada fonda, Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centra valdes priekšsēdētājai Dzintrai Zvejniecei.
 
Latgales reģionā balva tika pasniegta Krāslavas novada pašvaldība Izglītības pārvaldes sociālajai pedagoģei, dzejniecei un prozaiķei Žannai Drozdovskai par darbu vietēja līmenī.
 
Savukārt Latvijas diasporas ārvalstīs apbalvojums tika pasniegts Diasporas māsu un vecmāšu apvienība valdes loceklei, bērnu un pusaudžu psihiatrijas rezidentei Modslija Hospitālī Karīnai Beinertei un klīnisko pētījumu speciālistei Dace Dimzai-Jones. Viņas nominētas par to, ka Covid-19 laikā izveidoja organizāciju, lai nodrošinātu ieguldījumu ilgtspējīgas Latvijas veselības nozares attīstībā.
 
Atzinības rakstus un īpaši darinātus vainadziņus saņēma:
 
Kitija Bite - Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes docētāja, Akadēmiskās šķīrējtiesas priekšsēdētāja. Janīna Daha – nodibinājuma Tautas palīdzības fonds valdes locekle. Ludmila Vīksna – Rīgas Stradiņu universitātes profesore, Infektoloģijas katedras vadītāja, RAKUS infektoloģijas galvenā speciāliste. Baiba Ziemele - valdes priekšsēdētāja Latvijas Hemofilijas biedrībā, valdes priekšsēdētāja Latvijas Reto slimību aliansē, koordinatore Latvijas Latvijas Pacientu organizāciju tīklā, valdes locekle Pasaules Hemofilijas federācijā. Ina Behmane – Saldus sociālā dienesta vadītāja. Una Lapskalna - Ventspils sociālā dienesta vadītāja. Ilze Ozola - Ezeru un purvu izpētes centrs, valdes locekle. Inese Vaivare - Latvijas Platforma attīstības sadarbībai vadītāja, Kustība Viegli palīdzēt. Sandra Drozdova - Latvijas Sarkanā Krusta Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu komitejas Dagdas jaunatnes nodaļas vadītāja. Marija Dubicka – biedrības Zaļais meridiāns valdes locekle. Dana Didžus - čigānu biedrības “Romanu čačipen” pārstāve. Ilze Tijone - Bauskas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja. Liga Graudina - Upsalas Latviešu biedrība - ZLA nodaļa valdes priekšsēdētāja, 2022. gadā ievēlēta kā Zviedrijas latviešu apvienības padomes locekle. Elina Pinto - Eiropas Latviešu apvienības prezidente (līdz 2022. gada martam), diasporas uzņēmēju, profesionāļu un zinātnieku kustības #esiLV veidotāja un valdes locekle.

Gada balvas Sievietei līderei ceremonija

Šī gada 22. jūnijā plkst. 13.00 Kronvalda bulvārī 1, 212. telpā notika Gada balvas Sievietei līderei pasniegšana. Tika pasniegtas kopumā sešas balvas - piecas Latvijas reģionos - Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē - un viena sievietei līderei diasporā. Pasākumu varēja vērot arī tiešsaistē platformā Zoom. Pasākumu organizēja Sieviešu sadarbības tīkls sadarbībā ar RTU Tālmācības studiju centru.
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri