Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Dibinām biedrību "Sievietes medicīnā"

 

Iniciatīvas grupa Sieviešu sadarbības tīkla valdes locekles Kristīnes Oļeiņikas vadībā aicina Latvijas sievietes, kas darbojas medicīnas jomā - ārstē, pēta, vada medicīnas uzņēmumus vai vēl studē, uz biedrības "Sievietes medicīnā dibināšanu" šī gada 1. jūnijā plkst. 16.00. Biedrība tiek veidota, lai veicinātu starpdisciplināru sadarbību gan sabiedrības izaicinājumu risināšanai, gan pētniecībai, gan starptautiskai pieredzes apmaiņai un mentoringa attīstībai. Biedrībā var gan aktīvi darboties, gan atbalstīt tās darbu, daloties zināšanās vai citādi.
Plānots, ka biedrība iesaistīsies Eiropas Sieviešu medicīnā apvienībā, kas ir daļa no globālas kustības sievietēm medicīnā. Dibināšanas pasākumā - Eiropas Sieviešu medicīnā prezidentes prof. Dr. Dr. (Ph, MD) Betinas Fleidereres (Bettina Pfleiderer) uzruna. Diskusijā par izaicinājumiem sievietēm medicīnā iesaistīsies ar Dr. Ingrīda Circene, 14. Saeimas deputāte, bijusī
veselības ministre, ginekoloģe, prof. Dr. Sandra Lejniece, hematoloģe, Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas vadītāja, prof. Maija Dambrova, Organiskās sintēzes institūta Farmaceitiskās laboratorijas vadītāja, Kristīne Oļeiņika, PhD, imunoloģe, Hārvarda universitātes un Bostonas Bērnu slimnīcas pēcdoktorantūras pētniece, Karīna Beinerte, bērnu un jauniešu psihiatre, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Guna Bīlande, Veselības centra „ReCure" vadītāja un pasākuma dalībnieces. Diskusiu vadīs Edīte Kalniņa, Eiropas Sieviešu lobija valdes locekle, personāla vadības eksperte.
Pēc diskusijas paredzēta statūtu apspriešana, organizācijas dibināšana, amatpersonu ievēlēšana un nākošo soļu plānošana.

Reģistrēties pasākumam šeit: https://forms.gle/xfoe2fHnSo4yNR297

Pasākuma programma šeit: https://ej.uz/v4h2
Biedrības "Sievietes medicīnā" statūtu projekts šeit: https://ej.uz/1d47

Jautājumiem: info@sadarbibastikls.lv

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri