Mājaslapa šobrīd ir izstrādes stadijā un informācija tiek papildināta
Burtu izmērs
100% 150% 200%
Sieviešu organizāciju koordinācija
Latvijā - Eiropai un pasaulei

Ar “Norplus” atbalstu aprobēta jauna pieaugušo izglītības metode darbam ar neaizsargātām sievietēm

Nordplus  līdzfinansētā projekta "Vienoti mākslinieciskā, reģeneratīvā un transnacionālā pieredzē ar lellēm" tiešsaistes darbnīca notika 15. aprīlī ar sieviešu nevalstisko organizāciju un romu mediatoru dalību. 

Darbnīcā nu jau latviešu valodā un latviešu auditorijā tika aprobēta metode darbam ar lellēm. Metodes autore ir Marija Šejbala - Citava (Maria Schejbal-Cytawa) no Polijas. Semināru vadīja starptautiskā apmācībā zināšanas ieguvušās Ineta Krastiņa, Tautas lietišķās mākslas studijas “Atkalnis” vadītāja Ineta Krastiņa un Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja Inete Ielīte.

Darbnīcas galvenais mērķis bija veicināt dalībnieku attīstību, izmantojot leļļu veidošanu un citas radošas un spēļu metodes. Darbs ar lellēm palīdz attīstīt personīgus stāstus, paust emocijas, vajadzības un domas, risināt jutīgus jautājumus un motivēt pārmaiņām.

Dalībnieces atzinīgi novērtēja jauno metodi, kā arī vienojās par darba turpināšanu, lai padarītu metodi pieejamu Latvijas NVO un sievietēm pēc COVID-19 pandēmijas. Plānojam semināru ukraiņu sievietēm – bēglēm.

Projektu atbalsta Valsts Izglītības attīstības aģentūra un programma “Nordplus”.

Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri
Dalība starptautiskās organizācijās
Finansētāji
Sadarbības partneri